Posłanka Lewicy: O trzeciej w nocy zaczynamy ostatni etap kampanii

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Krakowska posłanka Lewicy zapowiada, że w piątek ostatni dzień swojej kampanii wyborczej rozpocznie o godzinie 3.30 na giełdzie kwiatowej przy ulicy Balickiej.

– Ostatni dzień kampanii, przed ciszą wyborczą, będzie bardzo intensywny. Objedziemy jak najwięcej miejsc, a zaczniemy od odwiedzenia giełdy kwiatowej przy ulicy Balickiej, następnie przemieścimy się do Skawiny, aby potem udać się do Olkusza, Skały czy Zielonek. Intensywnie pracować będziemy również w Krakowie – mówi w rozmowie z LoveKraków.pl Daria Gosek-Popiołek.

Wstępny tytuł całej akcji to „Daria wszędzie naraz” – zdradza szczegóły Joanna Kudyba-Antonik, współpracowniczka posłanki. Dodaje, że w tej kampanii mocno sięgają po konwencję z uniwersów superbohaterskich. Wolontariusze i wolontariuszki mają być ubrani w bluzy z komiksowym wizerunkiem Darii Gosek-Popiołek.

Na każdym kampanijnym przystanku posłanka zorganizuje konferencje prasowe, podczas których będzie poruszać tematy m.in. sytuacji mikroprzedsiębiorców, związków zawodowych, polityki rolnej, ochrony przyrody, renaturyzacji rzek.

Ok. godz. 11,30 posłanka ma przyjechać do Krakowa. Na parkingu Parkuj i Jedź przy ulicy Pachońskiego ma mówić o zintegrowanym transporcie. O 15.30 pojawi się pod krakowskim sądami przy ul. Przy Rondzie, o 17.00 ma przemieścić się na spotkanie z artystami w jednej z krakowskich galerii, gdzie będzie mówić na temat kultury. Na godzinę 18.00 zaplanowała spotkanie z wolontariuszami w Spółdzielni Ogniwo przy ul. Smolki 11a.

comments powered by Disqus