Artur Kozioł z poparciem ludzi świata kultury, sportu oraz samorządu

Artur Kozioł
Samorządowcy, ludzie świata kultury i nauki, artyści, prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie - apelują o udział w wyborach parlamentarnych, które zdecydują o przyszłości i kierunku, w jakim pójdzie nasz kraj. Swoim wsparciem obdarzyli również Artura Kozioła, burmistrza Wieliczki, który w tych wyborach startuje do Sejmu.
Znani i lubiani apelują, by Polacy tłumnie poszli do wyborów, które zdecydują o przyszłości Polski. – Chcemy budować Polskę otwartą, nowoczesną, samorządną, z coraz wyższym poziomem życia – mówi Artur Kozioł, kandydat na posła z okręgu 13 (Kraków, powiaty krakowski, olkuski, miechowski). – Absolutnie każdy głos ma znaczenie, dlatego z całego serca zachęcam do głosowania – dodaje Kozioł, burmistrz Wieliczki i kandydat z 7. miejsca z listy Koalicji Obywatelskiej. 

Artur Kozioł promuje akcję "Nie śpij bo Cię przegłosują", która promuje postawy obywatelskie i zaangażowanie w zbliżających się wyborach. Wśród popierających znaleźli się m.in. prezydent Krakowa Józef Lassota, senator Jerzy Fedorowicz, prezydent Sopotu Jacek Karnowski, artystka Renata Przemyk czy kolarz Tomasz Marczyński.

– Za nami ponad 30 lat życia w demokratycznej Polsce, przed nami najważniejsze wybory, które będą miały bezpośredni wpływ na nasza codzienność i najbliższe otocznie. Każdy głos ma znaczenie. Udział w wyborach to nasze prawo i obowiązek. Jeśli chcemy mieć wpływ na naszą przyszłość, weźmy swoje sprawy we własne ręce. Nie prześpijmy tych wyborów! 15 zdecydujemy o wspólnej przyszłości – dodaje Artur Kozioł, "siódemka" na krakowskiej liście Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

SPRAWDŹ WIĘCEJ -> kliknijcomments powered by Disqus