Beata Szydło: Przychodziło mi na myśl tylko jedno nazwisko, to Małgorzata Wassermann

Beata Szydło podczas prezentacji M. Wassermann

Wicepremier Beata Szydło zaprezentowała kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na radnych Krakowa. Poparła również Małgorzatę Wassermann w walce o fotel prezydenta miasta.

Na początku konferencji prasowej Beata Szydło poinformowała, że to ważny dzień dla krakowskiego Prawa i Sprawiedliwości, ponieważ zostanie zarejestrowana kandydatka partii na prezydenta Krakowa.

– Kandydatka, wierzę w to głęboko, będzie prezydentem pięknego miasta Krakowa. Kraków będzie miał szansę zmieniać się pięknie, rozwijać. Ale przede wszystkim będzie miastem, w którym będzie panować atmosfera wzajemnego zrozumienia i współrządzenia obywateli miasta Krakowa, pani prezydent i jej drużyny – mówiła Beata Szydło.

Premier zaznaczyła, żeby wprowadzać „dobrą zmianę” potrzebna jest współpraca samorządów z rządem. – Nie będzie szansy, by Polska mogła się dobrze rozwijać, jeśli nie będzie współpracy pomiędzy rządem i samorządami. Jest wiele ofert, wiele programów, wiele możliwości, które oferuje rząd dla samorządów. Potrzebujemy w samorządach partnera – podkreśliła.

Beata Szydło zachwalała także Małgorzatę Wassermann. – Dla mnie jest ogromnym zaszczytem, że mogę rekomendować państwu panią poseł Małgorzatę Wassermann właśnie w tych wyborach, jako kandydatkę na prezydenta Krakowa – mówiła.

– Kiedy zastanawiałam się przed wyborami, kto powinien nas reprezentować tutaj w Krakowie, jako nasz kandydat, to przychodziło mi na myśl tylko jedno nazwisko: Małgorzata Wassermann. Nie ma lepszej kandydatury. Uczciwa, lojalna, niezwykle pracowita, konsekwentna, przede wszystkim osoba, która jest całym sercem z państwem, która kocha Kraków – podkreśliła Beata Szydło.

comments powered by Disqus