Artur Kozioł, burmistrz Wieliczki, startuje z okręgu krakowskiego

Artur Kozioł

1007 podpisów z poparciem dla kandydatury burmistrza Wieliczki Artura Kozioła w nadchodzących wyborach parlamentarnych na posła zostało zebranych w ciągu zaledwie kilku dni.

Artur Kozioł mówi, że w ten sposób mieszkańcy Krakowa i gmin metropolii dali wyraz poparcia w wyborach parlamentarnych dla kandydata samorządowego Artura Kozioła burmistrza Wieliczki, członka Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski.

To dopiero początek

– Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które złożyły swój podpis, co pozwoli mi na udział w wyborach w okręgu krakowskim. Cieszę się, że w ciągu zaledwie kilku dni osiągnęliśmy zakładaną liczbę podpisów osób wspierających, tak aby finalnie na listach poparcia była siódemka, czyli numer mojego miejsca na liście – mówi Artur Kozioł, burmistrz Wieliczki.

Dodaje, że „to początek naszych spotkań”. – Miejsce siódme na liście jeszcze bardziej motywuje mnie, by przybliżyć się do ,,podium". Pamiętajmy przy tym, że najważniejsze jest to, co zawiera się w haśle: "Nie śpij, bo cię przegłosują". Wolność, demokracja to również nasze autonomiczne wybory, to oddanie głosu. Nasze uczestnictwo w wyborach jest również ciągłym apelem o wzmocnienie wspólnot lokalnych – zaznacza Artur Kozioł.

Samorządy

– Będziemy w tych wyborach głośno mówić o samorządności, także w zakresie finansowy, aby móc wspierać mieszkańców w ramach usług społecznych, takich jak: szkoły, przedszkola, żłobki, komunikacja miejska, bezpieczeństwo czy dbałość o środowisko naturalne – wymienia burmistrz Wieliczki.

comments powered by Disqus