Wassermann: „Moim priorytetem będzie to, żeby krakowianom żyło się łatwiej”

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKrakow.pl

Lepsze planowanie remontów, walka ze smogiem, budowa obwodnic i metra – m.in. na tym chce skupić się podczas swoich rządów kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, Małgorzata Wassermann.

– Nic nie wywołuje u mnie takiej radości, jak fakt, że wrócę tutaj na stałe. Jestem związana z tym miastem od zawsze. Kocham Kraków – powiedziała dziennikarzom posłanka w piątek na Rynku Głównym. Oficjalna kandydatka partii rządzącej podkreśliła, że jej kampania wyborcza nie będzie wymierzona bezpośrednio w konkretne osoby. – Będę prowadziła uczciwą, rzetelną i na bardzo wysokim merytorycznie poziomie kampanię – zapowiedziała.

„Mam wiele pomysłów na Kraków”

Przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold, która będzie starać się o gabinet prezydencki, podkreślała, że zna miasto „od środka”, bo mieszka w nim od lat.

– Moim priorytetem będzie to, żeby krakowianom żyło się łatwiej. Remonty są konieczne, ale powinny być lepiej planowane – zaznaczyła i podała przykład ul. Dietla. Kandydatka na prezydenta Krakowa zapowiedziała również, że po objęciu stanowiska zajmie się problemami m.in. smogu, korków i bezpieczeństwa w mieście.

– Bliski mojemu sercu jest pomysł na metro – stwierdziła posłanka i zadeklarowała, że do pomocy w rozwiązywaniu problemów pod Wawelem zaprosi najlepszych specjalistów z całej Polski.

 

comments powered by Disqus