Małgorzata Wassermann: Możliwa jest zmiana, nowa energia i siła

W ostatnim dniu kampanii wyborczej przed II turą wyborów samorządowych, swoją działalność i kampanię podsumowała Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem, miasto wymaga wyraźnej zmiany w zarządzaniu i stylu prowadzenia polityki lokalnej.

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęła od wyrażenia podziękowań w stosunku do krakowian, którzy zaangażowali się w jej kampanię i byli aktywnymi jej uczestnikami. – Dziękuję krakowianom, którzy poświęcili swój czas przez tyle miesięcy. Dziękuję krakowianom, którzy dali mi tyle radości przez te dwa miesiące. Którzy wyrażali swoje oczekiwania, co powinno w mieście się zmienić – mówiła Małgorzata Wassermann.

Wassermann skierowała swoją prośbę o poparcie do osób, które chcą zmian w Krakowie oraz tych, którzy nie są zdecydowani, na kogo oddać głos. – Proszę o Państwa głos w drugiej turze oraz tych, którzy są niezdecydowani. Wszystkich tych, którzy chcą, aby w mieście się coś zmieniło, aby zmieniła się polityka lokalna – kontynuowała posłanka PiS.

Zdaniem Małgorzaty Wassermann, obecnie urzędujący prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, który ubiega się o reelekcję, nie dostrzega problemów w mieście. – Zwłaszcza ostatnia debata pokazała, że prezydent Majchrowski jest zadowolony z miasta. Powiedział, że w zasadzie deweloperzy dobrze u nas nie mają. Uważa, że są korki, bo Kraków jest dużym miastem. Ja się z tym nie zgadzam – argumentowała posłanka.

W ocenie kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Krakowa, kampania była spokojna i merytoryczna, prowadzona na wysokim poziomie. – Mam nadzieję, że krakowianie z tej kampanii zapamiętają mój program, że jest możliwa zmiana, nowa energia i siła, i że przede wszystkim jest możliwa codzienna debata bieżąca na zupełnie innym poziomie – podsumowała Małgorzata Wassermann.
comments powered by Disqus